Anna Dowgiert, mistrzyni i rekordzistka Polski, uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Londynie

''Z Kajetanem znam się od lat. Już jako zawodnik wyróżniał się wśród innych pływaków ogromną wiedzą oraz profesjonalizmem. Miałam również szczescie współpracować z Kajtkiem i w ciągu godziny wynalazł u mnie tyle błędów jak żaden trener w całej mojej karierze sportowej. Serdecznie polecam''.

Martyna Kuziów, Zawodniczka UKP Unia Oświęcim

"Na zajęciach, obozach i warsztatach u Kajetana dowiedziałam się o wielu błędach jakie popełniam. Po godzinnym spotkaniu z Kajtkiem już odczułam bardzo dużą różnicę w pływaniu. Jest mi łatwiej na treningach w swoim klubie, mam większą swobodę w pływaniu. Serdecznie polecam zajęcia z Kajetanem. Pozdrawiam :)"

Filip Muc, Zawodnik CSiR MOS Dąbrowa Górnicza

"Ćwiczę u Kajetana od dwóch lat. Mimo tylko jednego spotkania w tygodniu czuję, że z każdej lekcji wynoszę nowe doświadczenia i i wiedzę na temat jak „lepiej” pływać. Zawsze zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Trener Kajetan potrafi rozmawiać z zawodnikami jak kolega z kolegą, dzięki czemu młodzi sportowcy tacy jak ja łatwiej przyswajają przekazywaną im wiedzę. Obozy i warsztaty to wydarzenia, z których zawsze wracałem zadowolony i napełniony chęciami do dalszego rozwoju i pracy. Bardzo polecam."

Mateusz Krupa, UKP Unia Oświęcim, wielokrotny finalista mistrzostw Polski

"Na SSC jeżdżę od długiego czasu. Z czystym sumieniem mogę bardzo polecić SSC. Po kilku zajęciach z Kajetanem moje wyniki znacznie skoczyły w górę. Kajtek potrafi pomóc nie tylko technicznie. Obozy, warsztaty, zajęcia imponują mi dużym profesjonalizmem. Z trenerami na obozach i warsztatach można pogadać o wszystkim. Gorąco polecam Silesia Swimming Center!"

Aleksandra Szymkowiak, zawodniczka UKP Manta Jelcz-Laskowice

"Na zajęciach, warsztatach i obozach u Kajtka dowiedziałam się bardzo wiele. Przede wszystkim zmieniłam swoje podejście do pływania, które z ponurej konieczności stało się moją pasją. Nauczyłam się skupiać na każdym z moich błędów i go korygować, a nie myśleć tylko o porażce. Na zajęciach panuje świetna atmosfera, na warsztatach i obozach trenują nas najlepsi trenerzy, uczący dobrego podejścia do sportu i przeciwnika. Do Kajtka jeżdżę od roku. Na pierwszych zajęciach dowiedziałam się ile robię błędów (było ich naprawdę mnóstwo), a teraz po systematycznym wykonywaniu ćwiczeń od Kajtka, widać dużą poprawę. Serdecznie polecam SSC wszystkim, którzy chcą poprawić swoją technikę, poczuć miłość do pływania i spędzić piękne chwile w wodzie.''

Błażej Danel, zawodnik MOSM Tychy

"Chcę podziękować p. Kajetanowi Załuskiemu za otwarcie oczu na błędy jakie robiłem i fachową ocenę mojego pływania. W krótkim czasie uświadomił mi ile jeszcze muszę poprawić w technice pływania. Pełen profesjonalizm i fachowość! Czekam na następne spotkanie na treningu...:)"

Natalia Działkowska, zawodniczka

"Bardzo polecam treningi u Kajetana dowiedziałam się tam ile popełniam błędów. Po pierwszym treningu już czułam ogromną poprawę. Ćwiczenia które mi pokazał będę wykorzystywać na treningach i jestem pewna, że przyniosą efekty. A po za tym na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, Kajetan ma bardzo dobre podejście do zawodnika. Już nie mogę się doczekać kolejnych zajęć!"

Jacek Kubiak, pływak pasjonat

''Zajęcia warsztatowe z Kajetanem były dla mnie  momentem zwrotnym w podejściu do treningu pływackiego.  Wizualizacja mojej techniki, oraz jej profesjonalna i konstruktywna krytyka ułatwiły mi  eliminację latami utrwalonych  błędów techniczny co zdecydowanie wpłynęło na moje wyniki. Wiedza, wskazówki oraz ćwiczenia pokazane przez Kajetana dostarczyły mi materiału i motywacji  do wielomiesięcznego szlifowania moich umiejętności pływackich. Całość warsztatów prowadzona była w bardzo luźnej, miłej atmosferze. Serdecznie wszystkich zachęcam do zajęć  w SSC. Technika i jeszcze raz technika – pozdrawiam."

Darek Ćwik, triathlete

"Uczestniczyłem w warsztatach pływania dla triathlonistów prowadzonych przez Kajetana i jestem bardzo zadowolony z ich przebiegu i organizacji. Po raz pierwszy mogłem zobaczyć jak pływam, oglądając nagranie wideo. Bezcenne okazały się dla mnie wskazówki otrzymane od Kajetana, które od razu mogłem wykorzystać, żeby poprawić największe popełniane przeze mnie błędy. Dzięki tym warsztatom będę mógł dokonać dużej progresji w pływaniu w trakcie przygotowań do przyszłego sezonu."

Ewa Bubak, Rodzic

''Na treningi do Kajetana jeździmy od 10 miesięcy.Kajetan ma świetne podejście do zawodnika,potrafi przekazać i przygotować trening dla zawodnika na różnym etapie umiejętności.Na początku była analiza wideo,później na podstawie analizy poprawa błędów i techniki pływackiej.Treningi prowadzone z pełnym profesjonalizmem i maksymalnym zaangażowaniem.Super atmosfera,Kajetan wiecznie uśmiechnięty.Zachęcam Wszystkich którzy się jeszcze zastanawiają a my z pewnością będziemy kontynuować treningi :)''

Dawid Bubak, Zawodnik MKS SMS Victoria Racibórz

"Na warsztatach u Kajtka dowiedziałem się, że z moją techniką nie jest tak dobrze. Na analizie wideo zobaczyłem co robię źle i pod okiem Kajetana Załuskiego mogłem poprawić błędy, aby pływało mi się lepiej. Ze wskazówek korzystam na treningach. Kajetan to profesjonalista z którym warto współpracować. Polecam. Warto!!!"

Wiktoria Wróbel, zawodniczka Aquator Kozienice

"Jadąc na warsztaty do Kajtka myślałam, że mam tylko kilka drobnych błędów. Po przepłynięciu 50m zauważył u mnie jednak wiele błędów. Potem ćwicząc z nim, poprawiając błędy, pływało mi się o wiele lżej i komfortowo :) Do tej pory pamiętam wszystkie ćwiczenia, które wykorzystuje na treningach i mam pewność, że moja technika się poprawi i szybkość. Polecam!!!!"

Maria Grabowska, początkująca triathlonistka

''Wiedza, umiejętności i doświadczenie Kajetana pozwalają na wychwycenie błędów popełnianych w technice pływania, a profesjonalne i indywidualne podejście  Kajetana na zajęciach pozwala na szybką ich poprawę. Serdecznie polecam współpracę.''

Patryk Droś, Zawodnik Csir Mos Dąbrowa Górnicza

''Z całego serca mogę polecić współpracę z Kajetanem.  Po przepłynięciu zaledwie 50m wyłapał wiele moich błędów, a następnie pomógł mi je wyeliminować. Dostosował technikę do moich predyspozycji, dzięki czemu już po pierwszym treningu pływałem znacznie lepiej.

Zajęcia przebiegają w bardzo ciepłej atmosferze, a sam Kajtek zachowuje się bardzo profesjonalnie''.

Mikołaj Machnik, wielokrotny mistrz Polski seniorów, reprezentant kraju na Mistrzostwach Europy i Świata

''Bardzo polecam współpracę z Kajetanem, dysponuje ogromną wiedzą na temat techniki i ćwiczeń pomocniczych. Rewelacyjnie wyłapuje błędy i pomaga je poprawić. Atmosfera podczas każdych z zajęć jest świetna. Bardzo polecam.''

Natalia Fryckowska, zawodniczka 15 Bydgoszcz

''Gdy pierwszy raz powiedziałam przyjaciółce, że chciałabym skorzystać z zajęć z Kajtkiem ona roześmiana odpowiedziała "Co Ty!? Pływać nie potrafisz Fryta?!"

Powiedziałam jej, że zawsze można lepiej! Zadziwiło mnie jakim profesjonalistą jest Kajetan! Nie mam pojęcia jak TYLE wiedzy może zmieścić się w jednym człowieku. Ma takie indywidualne podejście do zawodnika (mi nawet na deseczkach pokazywał, bym lepiej zrozumiała). Dowiedziałam sie o masie błędów, które popełniam, z jego pomocą wiem, że da się je wyeliminować. Przede wszystkim jest bardzo miłą osobą, u której czuje się już na wejściu zaufanie. Polecam naprawdę jego lekcje! A my - do zobaczenia ! :)''

 

Michał Witkowski, Zawodnik KP Płetwal Mława/ Swimmers Masters Team

"Idąc na zajęcia byłem przekonany że mam problem tylko z kilkoma elementami. Po przepłynięciu 100m okazało się, że jest ich dużo więcej niż się spodziewałem. Elementy, które dotychczas uważałem że są moją mocną stroną i wykonuję je poprawnie, okazały się dość poważnym problemem, który ma wpływ na komfort oraz prędkość pływania. Po 20 minutach zrobiło się jak by lżej :) Pod koniec treningu pływało się już bardzo przyjemnie, a co najważniejsze dużo bardziej ekonomicznie. Polecam każdemu i z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia"

Anna Szwedzik, początkująca zawodniczka uczelnianej sekcji plywackiej AZS AWFWarszawa

''Z czystym sumieniem polecam wszystkim Kajetana, ponieważ ma imponującą wiedzę na temat techniki pływania i poprzez proste, fajne zadania jest w stanie wyegzekwować dany element. Potrafi błyskawicznie wyłapywać błędy i od razu je poprawiać nie wprowadzając przy tym chaosu. Do skutku opracowuje dany element, a gdy już widzi, że "coś" zaczyna wychodzić, łączy ze sobą wszystkie części układanki w spójną całość. Dzięki temu efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Pomoc Kajetana nie kończy się tylko na samych zajęciach, gdyż zawsze można do niego napisać po cenną radę. Dzięki temu utrzymuje stały kontakt ze swoimi uczniami i monitoruje ich postępy. Rekomenduję Kajetana za równo osobom początkującym jak i zawodowym pływakom, którzy chcą podszkolić swoją technikę. Z pewnością, w przyszłości, to zaprocentuje!''

Karolina Pawera, zawodniczka UKP Ruda Śląska

''Lekcja z Kajtkiem to najwyższy poziom profesjonalizmu w miły sposób. Można wiele wynieść, wiele sie dowiedzieć. Juz po jednej lekcji można odczuć lepszy komfort pływania. Można sie dowiedzieć o wielu swoich błędach, które się popełnia i je poprawić. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów pływackich, ponieważ ma indywidualne podejście do każdego zawodnika i stara sie dobrać technikę pod niego to naprawdę ogromny plus! Jestem mile zaskoczona z tej współpracy i mam nadzieje że przyniesie mi to efekty. Pierwsze odczucia lepszego pływania już miałam więc liczę że będzie coraz lepiej! Mam nadzieje, że beęe kontynuować lekcje z Kajtkiem, a wszystkim plywakom i pływaczkom MOCNO POLECAM. WARTO!!!''

Kinga Kruszniewska, zawodniczka K.S. Górnik Radlin

''Kajtek ma niesamowitą wiedze i doświadczenie, które umie przekazać innym. Nie wiedziałam o tym, że mam dużo błędów w skoku startowym i jako jedyny mi o tym powiedział. Na zajęciach u Kajetana byłam nagrywana z 3 ujęć, po nagrywaniu dokładnie omówiliśmy mój skok startowy. Po zajęciach z Kajtkiem jestem pod niesamowitym wrażeniem. Bardzo się ciesze, że mogłam poznać Kajetana i uczestniczyć w zajęciach.

Polecam współprace!!!''

Magda Wolny, zawodniczka AZS AWF Katowice

"Kajtek to nie tylko MEGA PROFESJONALISTA, ale również ,,gościu" umiejący przekazać swoją niesamowitą wiedzę i doświadczenie. O wielu, wielu swoich błędach nie miałam pojęcia, a na zajęciach u Kajetana jesteś nagrywany z 4 ujęć, a potem wszystko jest dokładnie omówione... Jestem pod niesamowitym wrażeniem! POLECAM POLECAM POLECAM!"

Mateusz Płonka, zawodnik UKP Ruda Śląska

''Zachęcam wszystkich chcących poprawić swoją technikę pływacką do skorzystania z zajęć z Kajetanem. Można liczyć na jego całkowite zaangażowanie i skuteczną pomoc w doskonaleniu stylu i techniki. Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem posiadanej przez niego wiedzy odnośnie techniki pływackiej.

P.S.:  Jest jedną z sympatyczniejszych osób jakie poznałem.''

Axel Brzostowski, zawodnik CSIR MOS Dąbrowa Górnicza

''Kajetan pomógł mi w poprawie mojego skoku startowego. Jako pierwszy trener dostrzegł jak dużo błędów popełniam i w ciągu 45 minut, krok po kroku, pomógł mi je wyeliminować. Jestem pewien, że to nie było nasze ostatnie spotkanie. Polecam każdemu, kto chce zmienić technikę swojego pływania na lepszą.''

Dominika Kossakowska, wielokrotna mistrzyni Polski i reprezentatka kraju

''Kajetan jest super trenerem i kolegą. Mimo młodego wieku, wiedzę ma niesamowicie dużą. Treningi z Kajtkiem są pracowite i z poczuciem humoru. Technike jaką posiada, dobrze przekazuje zawodnikom. Cieszę się, że poznałam Kajtka.''

 

Leszek Naziemiec, Uczestnik wielu wypraw pływackich, Mistrz Czech w pływaniu zimowym

''Myślałem, że dobre pływanie na otwartej wodzie wymaga przede wszystkim doswiadczenia w pływaniu w trudnych warunkach, okazuje sie jednak, że najbardziej zależy od poziomu techniki, której uczymy się po prostu na basenie. Polecam współpracę''.

Paulina Peda, mistrzyni Polski i reprezentantka kraju na wielu zawodach międzynarodowych

''Miałam przyjemność przez kilka tygodni trenować z Kajetanem. Pełen profesjonalizm. Dostrzegł on u mnie błędy, które dokładnie poprawialiśmy i widać efekty. Z pewnością mogę stwierdzić, że Kajetan to osoba godna polecenia.''

Marzena W, Triathlonistka od 3 lat

''Przyjazd z Gdańska do trenera Kajetana był warty tych kilometrów i godzin spędzonych w samochodzie. Dzięki analizie wideo i późniejszym zajęciom rozbitym na trzy jednostki treningowe, jestem w stanie pływać szybciej. Wyeliminowaliśmy błędy, o których nawet nie miałam pojęcia, a które uniemożliwiały szybsze pływanie. Polecam trening z Załuskim każdemu kto myśli o pływaniu poważnie i przyszłościowo. Technika ćwiczona z Kajetanem to podstawa każdego triathlonisty i zawodnika :-)''

Darek Puk, Zawodnik AZS AWF Katowice

Współpraca z Kajetanem to czysta przyjemność. Na moim pierwszym treningu, po zmianie klubowych barw na AWF,  dostałem ogromną ilość wskazówek, co do poprawy techniki pływania. Po treningach zostawał ze mną w wodzie, tłumaczył co źle robię i nad czym powinienem bardziej się skupić. Kajetan zwracał uwagę na takie szczegóły, o których nie miałem pojęcia, że robię źle.

Dominika, Rodzic

"Polecam treningi z trenerem Kajetanem! Córka cały czas domaga się spotkań, na których oprócz profesjonalnego podejścia, jest też dużo dobrej zabawy. Postępy i radość dziecka z chodzenia na basen - bezcenne!"

Marek Żmija, Zawodnik AZS AWF Katowice

Współpraca z Kajetanem to 100% profesjonalizmu. Dokładna analiza wideo, objaśnienie poszczególnych błędów w technice pływania oraz indywidualne podejście do każdego zawodnika pozwala na szybką poprawę techniki. Bez wątpienia, osoba godna polecenia.

Paweł S, Triathlonista

"Dzięki zajęciom z Kajetanem, na połówce Ironmana urwałem 4,5 minuty i poczułem większy komfort pływania. Za miesiąc się widzimy!"

Wojtek Głyk, Zawodnik AZS AWF Katowice, członek Kadry Narodowej

"Kajetan jest świetnym fachowcem oraz znakomicie się z nim pracuje. Podczas mojej współpracy zwrócił moją uwagę na elementy o których nie miałem pojęcia, że wykonuje nieprawidłowo, co od razu wpłynęło na efektywność pływania. Również opinie czołowych zawodników Polski nie różniły się od mojej i często zasięgali jego bezcennych rad, co świadczy o ogromnym profesjonalizmie i wiedzy jaka posiada. Szczerze polecam współprace z Kajetanem, bo na pewno nikt nie będzie żałował!"